Locura » O nas

O nas

Jedyny konsulting logistyczny którego naprawdę potrzebujesz!

Z dumą wspieramy naszych Klientów

Od 2011 roku z pasją i zaangażowaniem zmieniamy logistykę naszych klientów, dostarczając innowacyjnych rozwiązań i wykorzystując najnowocześniejsze technologie. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu wspieramy przedsiębiorstwa w osiąganiu celów biznesowych oraz w ustanawianiu nowych standardów w branży logistycznej. Nasze kluczowe wartości – innowacja, współpraca, profesjonalizm, rzetelność oraz zrównoważony rozwój – są fundamentem naszej działalności, dzięki którym wspólnie z naszymi klientami kreujemy przyszłość zrównoważonych łańcuchów dostaw.

18+

Lat doświadczenia

100+

Zrealizowanych projektów

200+

Publikacji branżowych
Projekt bez tytułu (15)

Nasza misja

Ustanawianie nowych standardów w branży logistycznej, wykorzystując nasze doświadczenie, wiedzę i innowacje, aby pomóc klientom osiągać ich cele biznesowe.

Nasze wartości

Nasza firma opiera się na pięciu kluczowych wartościach, które kształtują nasze podejście do świadczenia usług konsultingowych i doradztwa logistycznego. Te wartości stanowią podstawę naszej pracy z klientami, pozwalając im osiągać cele biznesowe i ustanawiać nowe standardy w branży logistycznej.

Innowacja

Dążymy do ciągłego wprowadzania nowatorskich rozwiązań i technologii, które ulepszają procesy logistyczne, zwiększają efektywność i przyczyniają się do osiągnięcia celów biznesowych naszych Klientów.

Współpraca

Wierzymy, że skuteczna współpraca z naszymi Klientami, partnerami i pracownikami jest kluczem do sukcesu. Dążymy do tworzenia silnych, długotrwałych relacji, które sprzyjają wzajemnemu wzrostowi i rozwojowi.

Profesjonalizam

Pracujemy z pasją, starannością i zaangażowaniem, aby zapewnić naszym Klientom najwyższej jakości usługi. Nasz zespół ekspertów posiada szeroką wiedzę i doświadczenie, które wykorzystuje na rzecz sukcesu naszych Klientów.

Rzetelność

Jesteśmy dumni z naszej uczciwości i transparentności w prowadzeniu biznesu. Szanujemy prywatność i interesy naszych klientów, dbając o zachowanie najwyższych standardów etycznych.

Zrównoważony rozwój

Dążymy do osiągnięcia zrównoważonego rozwoju zarówno dla naszej firmy, jak i naszych klientów, promując ekologiczne praktyki i odpowiedzialne zarządzanie zasobami w łańcuchu dostaw.
Sprawdź nasze usługi!

Konsulting logistyczny

Doradztwo oraz konsulting logistyczny są naszą podstawową formą działalności. Ze względu na wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie w różnorodne projekty, od firm kilkuosobowych po korporacje, mamy unikalne kompetencje i zdolności do wypracowania wspólnie z naszymi klientami najlepszych rozwiązań.

Konsulting logistyczny oraz doradztwo logistyczne często traktowane są jako synonimy chodź właściwie należałoby je zaklasyfikować jako określenia bliskoznaczne. Konsulting jest zazwyczaj formą krótszą, doraźną, mającą na celu analizę konkretnego problemu lub zagadnienia natomiast doradztwo logistyczne częściej bywa kojarzone z współpracą długoterminową. Dla pewności, zawsze ustalamy z naszymi klientami definicje i zakresy naszych usług.

Sprawdź nasz katalog usług!

Bez tytułu (1500×1000 px) (5)

Mieliśmy przyjemność współpracować między innymi z:

Dlaczego my?

Bogate doświadczenie

Od kilkunastu lat zajmujemy się optymalizacją procesów logistycznych. Projektujemy, usprawniamy, audytujemy i rozwijamy kompetencje logistyczne przedsiębiorstw.

Pełne wsparcie Klienta

Nie zapominamy o projekcie w dniu jego zakończenia. Utrzymujemy kontakt z naszymi Klientami, podpowiadamy, pozostajemy do dyspozycji w przypadku pojawienia się nowych potrzeb.

Kompleksowe rozwiązania

Łączymy kompletne przygotowanie teoretyczne z latami praktyki na obiektach o bardzo dużym stopniu skomplikowania procesowego. Pracuje we wszystkich obszarach łańcucha dostaw.

Najnowsze technologie

Wykorzystujemy wszystkie dostępne narzędzia informatyczne. Korzystamy z własnego oprogramowania do przeprowadzania audytów, wykorzystujemy symulacje dyskretne (digital twins), projektujemy w 2D i 3D również z wykorzystaniem technologii VR i AR.

Elastyczne ceny

Pracujemy zarówno w oparciu o stawki "per projekt" jak i "time & material". Prowadzimy projekty kaskadowo lub zwinnie w zależności od kultury organizacyjnej Klienta i ustalonych wspólnie potrzeb. Świadczymy usługi stałego wsparciakonsultingowo-doradzcego w oparciu o stawki ryczałtowe.

Najlepsi specjaliści w branży

Budujemy zespoły pod konkretne projekty. Nie uczymy się na naszych Klientach. W procesie omawiania kontekstu biznesowego oceniamy potrzeby i dobieramy konkretne osoby pod konkretne zadania.

Chciałbyś wiedzieć w jaki sposób możemy pomóc Twojemu biznesowi?

Masz pytania? Pomysły? Zostaw swój numer telefonu. Oddzwonimy.