O nas

Jedyny konsulting którego naprawdę potrzebujesz!

Z dumą wspieramy naszych Klientów

Od 2011 roku z pasją i zaangażowaniem zmieniamy logistykę naszych klientów, dostarczając innowacyjnych rozwiązań i wykorzystując najnowocześniejsze technologie. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu wspieramy przedsiębiorstwa w osiąganiu celów biznesowych oraz w ustanawianiu nowych standardów w branży logistycznej. Nasze kluczowe wartości – innowacja, współpraca, profesjonalizm, rzetelność oraz zrównoważony rozwój – są fundamentem naszej działalności, dzięki którym wspólnie z naszymi klientami kreujemy przyszłość zrównoważonych łańcuchów dostaw.

10+

Lat doświadczenia

70+

Zrealizowanych projektów

120+

Publikacji branżowych
Projekt bez tytułu (15)

Nasza misja

Ustanawianie nowych standardów w branży logistycznej, wykorzystując nasze doświadczenie, wiedzę i innowacje, aby pomóc klientom osiągać ich cele biznesowe.

Nasze wartości

Nasza firma opiera się na pięciu kluczowych wartościach, które kształtują nasze podejście do świadczenia usług konsultingowych i doradztwa logistycznego. Te wartości stanowią podstawę naszej pracy z klientami, pozwalając im osiągać cele biznesowe i ustanawiać nowe standardy w branży logistycznej.

Innowacja

Dążymy do ciągłego wprowadzania nowatorskich rozwiązań i technologii, które ulepszają procesy logistyczne, zwiększają efektywność i przyczyniają się do osiągnięcia celów biznesowych naszych Klientów.

Współpraca

Wierzymy, że skuteczna współpraca z naszymi Klientami, partnerami i pracownikami jest kluczem do sukcesu. Dążymy do tworzenia silnych, długotrwałych relacji, które sprzyjają wzajemnemu wzrostowi i rozwojowi.

Profesjonalizam

Pracujemy z pasją, starannością i zaangażowaniem, aby zapewnić naszym Klientom najwyższej jakości usługi. Nasz zespół ekspertów posiada szeroką wiedzę i doświadczenie, które wykorzystuje na rzecz sukcesu naszych Klientów.

Rzetelność

Jesteśmy dumni z naszej uczciwości i transparentności w prowadzeniu biznesu. Szanujemy prywatność i interesy naszych klientów, dbając o zachowanie najwyższych standardów etycznych.

Zrównoważony rozwój

Dążymy do osiągnięcia zrównoważonego rozwoju zarówno dla naszej firmy, jak i naszych klientów, promując ekologiczne praktyki i odpowiedzialne zarządzanie zasobami w łańcuchu dostaw.
Sprawdź nasze usługi!
Bez tytułu (1500×1000 px) (5)

Mieliśmy przyjemność współpracować między innymi z:

Dlaczego my?

Bogate doświadczenie

Od kilkunastu lat zajmujemy się optymalizacją procesów logistycznych. Projektujemy, usprawniamy, audytujemy i rozwijamy kompetencje logistyczne przedsiębiorstw.

Pełne wsparcie Klienta

Nie zapominamy o projekcie w dniu jego zakończenia. Utrzymujemy kontakt z naszymi Klientami, podpowiadamy, pozostajemy do dyspozycji w przypadku pojawienia się nowych potrzeb.

Kompleksowe rozwiązania

Łączymy kompletne przygotowanie teoretyczne z latami praktyki na obiektach o bardzo dużym stopniu skomplikowania procesowego. Pracuje we wszystkich obszarach łańcucha dostaw.

Najnowsze technologie

Wykorzystujemy wszystkie dostępne narzędzia informatyczne. Korzystamy z własnego oprogramowania do przeprowadzania audytów, wykorzystujemy symulacje dyskretne (digital twins), projektujemy w 2D i 3D również z wykorzystaniem technologii VR i AR.

Elastyczne ceny

Pracujemy zarówno w oparciu o stawki "per projekt" jak i "time & material". Prowadzimy projekty kaskadowo lub zwinnie w zależności od kultury organizacyjnej Klienta i ustalonych wspólnie potrzeb. Świadczymy usługi stałego wsparciakonsultingowo-doradzcego w oparciu o stawki ryczałtowe.

Najlepsi specjaliści w branży

Budujemy zespoły pod konkretne projekty. Nie uczymy się na naszych Klientach. W procesie omawiania kontekstu biznesowego oceniamy potrzeby i dobieramy konkretne osoby pod konkretne zadania.

Chciałbyś wiedzieć w jaki sposób możemy pomóc Twojemu biznesowi?

Masz pytania? Pomysły? Zostaw swój numer telefonu. Oddzwonimy.