Zadzwoń, wyślij wiadomość lub umów się na spotkanie

Usprawniamy logistykę. Po prostu.

Jeżeli szukasz zaangażowanych, doświadczonych oraz niezależnych konsultantów i doradców logistycznych to jesteś w dobrym miejscu. Zrealizowaliśmy dziesiątki projektów w całej Polsce. Pracowaliśmy zarówno dla niewielkich firm rodzinnych jak i dużych korporacji. Sprawdź galerię naszych Klientów.

W LOCURA do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Nie ma dla nas projektów ważnych i mniej ważnych. Niezależnie od wielkości biznesu który poszukuje profesjonalnego doradztwa lub konsultingu logistycznego, zapraszamy do kontaktu. Uważamy, że merytoryczne i praktyczne przygotowanie konsultanta czy doradcy świadczy o marce firmy doradczej.

Jesteśmy elastyczni i proponujemy naszym klientom rozwiązania i usługi zaprojektowane specjalnie dla nich. Pomimo powtarzalności niektórych procesów i żelaznych zasad których należy przestrzegać, pracujemy poza szablonami. Preferujemy partnerskie stosunki z Klientami. Słuchamy i zadajemy pytania, dla nas to nie jest rutynowa praca, dla nas każdy kolejny projekt to wyzwanie.

Usprawniamy logistykę. Od lat.

Za jakość prowadzonych w LOCURA projektów odpowiadam osobiście. Od kilkunastu lat zajmuję się zawodowo optymalizacją procesów logistycznych przedsiębiorstw.

Pracowałem w logistyce przez wiele lat na stanowiskach kierowniczych. Byłem szefem linii, obszaru, wydziału, działu, centrum logistycznego. Następnie realizował projekty jako menadżer operacyjny na poziomie N-1. Projektowałem systemy logistyczne, procesy, dokumentację przetargową. Analizowałem, edytowałem, tworzyłem od podstaw złożone systemy wynagrodzeń w logistyce w oparciu o macierze kompetencji dla wynagrodzeń zasadniczych i systemów premiowania skorelowanych z KPI. Rysowałem layouty zarówno dla kilkusetmetrowych magazynów jak i dla w pełni zautomatyzowanych centrów logistycznych o powierzchni ~ 40 tysięcy m2.

Aktualnie cały czas aktywnie prowadzę projekty restrukturyzacyjne, doradcze i optymalizacyjne.

Piotr Susz – właściciel / wiodący konsultant logistyczny

Usprawniamy logistykę. Sprawdź sam.

W przypadku logistyki możemy wyróżnić kilka sytuacji w których podmioty decydują się szukać pomocy na zewnątrz:

  • Wiemy że nasza logistyka nie działa prawidłowo ale nie wiemy w jaki sposób to poprawić
  • Nie wiemy czy nasza logistyka działa prawidłowo i chcielibyśmy to sprawdzić / porównać się do rynku lub branży
  • Planujemy wdrożenie albo zmianę systemów klasy WMS/ERP/MES/ etc. i nie bardzo wiemy od czego zacząć
  • Chcemy przenieść / powiekszyć / zoptymalizować magazyn lub centrum logistyczne. Nie mamy kompetencji wewnątrz organizacji i szukamy na zewnątrz
  • Wydaje się nam, że nasza logistyka nie mówi całej prawdy lub działa bardziej na wyczucie niż na miary i wskaźniki

Zapraszamy do kontaktu, zadawania pytań i rozwiewania wątpliwości. Niezależnie od tematu, my lubimy rozmawiać o logistyce. Ponieważ nasza praca to nasza pasja.

Uważamy, że od prawidłowej komunikacja zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz organizacji zaczyna się budowanie wizerunku firmy. Telefony odbieramy lub oddzwaniamy niezwłocznie, na wiadomości z formularza odpowiadamy zawsze.

Zadzwoń: 577 211 277 lub skorzystaj z formularza

    Usprawniamy logistykę – LOCURA